Atraktīvas akcijas vasaras tveicē!

Tā kā pienākusi vasara un mums visiem gribas vairāk laika pavadīt ārpus mājas, tad atlaižu portāls kopaletak.lv piedāvā tieši šāda veida akcijas. Noskati savu vēlamo, lejupielādē kuponu un dodies baudīt! 🙂

ImageSlido arī vasarā: Slidošana 1 h + slidu noma Volvo sporta centrā par 50% lētāk!

Izmanto iespēju slidot arī vasarā. Sestdienās un svētdienās visu dienu darbojas PUBLISKĀ SLIDOTAVA. Tiek aicināti visi, kas prot un visi, kas vēlas iemācīties slidot. Tālr. uzziņām: +371 67 40 82 66 Publiskā slidotava + slidu noma, viss iekļauts kupona cenā. Izprintē kuponu un dodies uz halli, pie kases to uzrādi un izbaudi pakalpojumu par 50% lētāk.

ImageBezmaksas kupons: Starta komplekts vienai personai Trīsciema peintbola parkā par 49% lētāk!

Vai zināji, ka labākais veids, kā iepazīt draugus un atklāt viņos ko jaunu, ir uzaicināt viņus uz īstu komandas spēli? Pārbaudi savējos! Noorganizē īstu peintbola maču un iepazīsti viņus tuvāk – kurš bailīgāks, kurš pašaizliedzīgāks un no kura gaidīt bumbiņu mugurā.
Image
 
Iesācējiem un sērfotājiem ar pieredzi: Individuāla kaitsērfinga apmācība 2 h garumā par 50% lētāk!
Individuālas kaitsērfinga apmācības pēc IKO standartiem pieredzējuša instruktora vadībā. Nodarbības notiek Rīgas jūras līča pludmalēs. Cenā ietilpst: pūķis (kaits), trapece, dēlis. Pirmās nodarbības notiek krastā.
Image
 
Jaunums: Piemājas zoo apmeklējums par 33% lētāk!

Visiem patīk apciemot jaukus zvēriņus un pavērot, kā viņi dzīvo. Dodiet sev un bērniem šo prieku un izmantojiet iespēju apmeklēt piemājas zoo “Brieži” par 33% lētāk! Tās var kļūt par lieliskām ģimenes brīvdienām svaigā gaisā. Piedāvājumā ietilpst ekskursija piemājas zoodārzā, bezmaksas piknika vieta zoo darba laikā, bērnu rotaļu laukums ar slidkalniņu, šūpolēm un batutu. Par atsevišķu samaksu iespēja vizināties ar poniju.
 
Advertisements

0 Responses to “Atraktīvas akcijas vasaras tveicē!”  1. Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
Advertisements

%d bloggers like this: