Loterija šausmīgi pozitīvo emociju fabrikā PSAIHO!

Tavs šīs vasaras šausmīgi mistiskais piedzīvojums!

Image

Hey!

Vai jau esi paspējis izbaudīt šausmu trasi PSAIHO? Ja vel nē, tad šī loterija ir priekš Tevis! Portāls KopaLetak.lv sadarbojoties ar Psaiho.lv sniedz Tev vienreizēju iespēju laimēt biļetes uz šausmu trasi Tev un līdzi paņemtajam draugam. Akcijas noteikumi ir ļoti vienkārši!
Iesniedz savu šīs vasaras mistiskāko piedzīvojumu attēlu KopaLetak loterijā un piedalies balsojumā. Attēlā vari būt pats, kopā ar draugiem, kā arī vari ievietot mistisku vai noslēpumainu bildi, kuru izdevies nofotografēt dabā. Attēlu vari pievienot šeit: http://www.draugiem.lv/konkursi/468750/ Svarīgi zem attēla ierakstīt kāpēc tieši Tu esi pelnījis uzvarēt. Kādēļ tas ir tik svarīgi? Tādēļ, ka tas palielina tavas izredzes uzvarēt, jo PSAIHO.LV kolektīvs izvēlēsies vēl vienu uzvarētāju ar, viņuprāt, interesantāko pieteikuma tekstu zem attēla. Ja esi radošs un tev lieliski padodas šāda veida raksti – droši teikumā vai divos uzraksti kādēļ tieši Tu esi pelnījis uzvarēt un par to saņem ieejas biļetes šausmu trasē PSAIHO!
Lai saņemtu balvu Tev ir jābūt arī kopaletak.lv lapas sekotājam portālā draugiem.lv, kā arī jāuzzin atbilde uz jautājumu “Cik sastapšanās ar mistiskiem tēliem ir pozitīvu emociju fabrikā PSAIHO.LV?” Ja nespēj atrast atbildi uz šo jautājumu, vari lūgt palīdzību PSAIHO kolektīvam rakstot uz epastu info@psaiho.lv. Uzvaras gadījumā atbildi uz šo jautājumu tev jautāsim, tāpēc esi gatavs/a šo atbildi sniegt.

Tātad viss, kas Tev jādara, ir jāiesniedz attēlu ar interesantu aprakstu, jāatrod atbilde uz doto jautājumu un jāgaida rezultāti!

Akcija norit līdz 19. augustam, bet uzvarētājus paziņosim 20. augustā gan KopaLetak.lv lapā portālā draugiem.lv, gan šeit -s mūsu forumā.  Piesakies loterijai un uzvaras gadījumā šī ieejas biļetes kļūs par tavu šīs vasaras spilgtāko notikumu! Piesakies pats un iesaki to draugiem! Veiksmi un izdošanos loterijā novēl tavs atlaižu portāls KOPALETAK.LV, kā arī šausmīgi pozitīvo emociju fabrikā PSAIHO!!

Image

Advertisements

0 Responses to “Loterija šausmīgi pozitīvo emociju fabrikā PSAIHO!”  1. Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
Advertisements

%d bloggers like this: